FOTEG İSTANBUL 2021

15.GIDA İŞLEME TEKNOLOJİLERİ ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI

10-12 HAZİRAN 2021 / İSTANBUL FUAR MERKEZİ / HALL 5-6

KATILIMCI LİSTESİ

FOTEG İSTANBUL 2019 KATILIMCI LİSTESİ

ÖN BAŞVURU FORMU

FOTEG İSTANBUL 2021 ÖN BAŞVURU FORMU

FUAR SONUÇ RAPORU

FOTEG İSTANBUL 2019 FUAR SONUÇ RAPORU

FOTEG ISTANBUL

Moderatörlüğünü TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Zeki Taydaş’ın yaptığı “4. Sanayi Devrimi, Yapay Zeka, E-Kalite ve Gıda Sanayi” başlıklı konferans, Pamukkale Seminer Salonu’nda, 2 oturumlu olarak düzenlendi. Yoğun ilginin olduğu bilimsel toplantının konuşmacıları, 4. Endüstri devriminin gıda sektörüne etkilerini tüm yönleriyle tartışarak geleceğe ışık tuttular.

devamı »

FOTEG ISTANBUL

FOTEG İSTANBUL 2019 Fuarı'na KOSGEB desteği sağlanmıştır. Bu teşvikten yaralanmak için gerekli evraklar ile birlikte bağlı bulunduğunuz KOSGEB birimine başvurmayı unutmayınız.

devamı »

FOTEG ISTANBUL

Türkiye’de ilk olarak monopomp, içecek ve meyve işleme teknolojileri alanında tesisler kuran ÜNSA MAKİNA, kuruluşundan günümüze kadar makina üretimini arttırmış olup, bu alandaki çalışmalarını başarı ve kalitesi ile sürdürmektedir.

devamı »

FOTEG ISTANBUL

Bilim dünyası ve uzmanların açıklamalarına göre, 10-15 yıl içinde Endüstri 4.0, entegrasyonunu tamamlayarak firmalar tarafından uygulanabilir hale gelecek ve yaygınlaşacak. Gıda ve içecek üreticilerinin entegrasyonu tamamlayan firmalar arasında ilk sıralarda yer alacağı öngörülürken diğer pek çok endüstriden daha fazla Endüstri 4.0’dan faydalanabileceği de belirtiliyor.

devamı »

...

Foteg İSTANBUL 2019’un katılımcılarından Compass Danışmanlık, Mühendislik AŞ tarafından fuarın ikinci ve üçüncü günü olmak üzere Pamukkale Salonu’nda “Et ve Tavuk Sektöründe Verimliliği Artırmaya Yönelik Çözümler” ana başlığı altında iki seminer düzenlenecek. Fuara Almanya, Avusturya, Norveç ve Finlandiya’dan gelecek konuşmacıların bilgi vereceği seminerlerin moderatörlüğünü Bahri Yağımlı yapacak.

devamı »

FOTEG ISTANBUL

FOTEG İstanbul 2019 katılımcılarından Cantek Group tarafından fuarın ilk günü " Gıda Güvencesi " başlıklı bir seminer yapılacak. Pamukkale salonunda yapılacak semineri, Cantek Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörü Burak Özcan sunacak.

devamı »

FOTEG ISTANBUL

HKF Fuarcılık bünyesinde organize edilen, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Avrupa ve Asya’daki davet edilen gıda endüstrisinin en önemli alıcı firmalarını barındıran “Alım heyeti” fuarı ziyaret ederek, katılımcılar ile birebir görüşmeler gerçekleştiriyor.

devamı »

FOTEG ISTANBUL

FOTEG İstanbul 2019 katılımcılarından GEA Türkiye tarafından fuarın ikinci günü “Sıvıların ya da Sulandırılmış Katı İçeriklerin Atomizasyon ile Püskürtülerek Kurutulması” başlıklı bir seminer yapılacak. Pamukkale Salonu’nda yapılacak semineri, Bölge Satış Müdürü Robert Zambelli Djernaes sunacak.

devamı »

FOTEG ISTANBUL

Bu yıl 14. kez gıda endüstrisine kapılarını açacak olan FOTEG İSTANBUL’a istisnasız her yıl katılan, tecrübe ve yol göstericiliği ile bugüne kadar sektörde iş hacmi yaratılmasında büyük katkıları olduğuna inandığımız katılımcılarımıza sorduk, neden FOTEG İSTANBUL, şöyle yanıtladılar;

devamı »

© HKF FUARCILIK A.Ş.    ||    BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.