FOTEG İSTANBUL 2017

13.GIDA İŞLEME TEKNOLOJİLERİ ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI

16-19.03.2017

Bolulu Gıda Üreticileri sektörel gelişmeleri FOTEG İSTANBUL 2017’de izleyecek

Bolu İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü organizasyonu ile Bolulu gıda üreticileri, sanayicileri ve mühendisleri, gıda işleme teknolojileri sektöründeki gelişmeleri görmek amacıyla, 13. Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı’nı ziyaret edecek.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan İl Müdürü İsmail Taş, bölgesindeki ilgililerin, çok hızlı değişmekte olan teknolojik gelişmeleri, gıda üretim sektörünün tüm aşamalarını aynı çatı altında toplayan böyle bir platformda izlemelerinin şart olduğuna inandığını bu nedenle de fuar için organize olduklarını bildirdi.

İsmail Taş açıklamalarını şöyle sürdürdü:
“Teknoloji gelişmekte, hayatlarımız değişmekte…Gün geçmiyor ki yeniliklere yenilik eklenmesin. İlerleyen zamana paralel olarak değişim de devam ediyor. Bu çerçevede gelişen gıda, tarım, hayvancılık sektörü ve yan sanayi kollarının takibi açısından fuarlar ayrı bir önem arz ediyor. Fuarlar, üreticilerimize gerek iş gücü gerekse maliyetleri minimize etme ve bu gelişimleri yakından takip edebilme adına önemli bir fırsat sunuyor. Gıda üretim sanayine hizmet veren en eski ve tek uluslararası ihtisas fuarı FOTEG İSTANBUL, katılımcı ve ziyaretçilerini sektörün en verimli platformunda 4 gün süreyle bir araya getirecek. Biz de Bolu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü olarak özellikle gıda sektöründe faaliyet gösteren üreticilerimiz, sorumlu yöneticiler, gıda mühendisleri ile birlikte Fuarın açılış günü yerimizi alacağız.”

© HKF FUARCILIK A.Ş.    ||    BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.