FOTEG İSTANBUL 2019

14.GIDA İŞLEME ve AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI

07-10.03.2019 / İSTANBUL FUAR MERKEZİ

BASIN BÜLTENLERİ

» MART 2013

10. FOTEG İSTANBUL 2012 GIDA İŞLEME TEKNOLOJİLERİ İHTİSAS FUARI

10. FOTEG İSTANBUL 2012 – Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı, 1-4 Mart 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR)  1 ve 2 numaralı salonlarda açılıyor.

HKF Fuarcılık AŞ organizasyonuyla gerçekleştirilen FOTEG İstanbul, bu yıl 10. kez gıda işleme teknolojileri sektörünün profesyonellerini bir araya getiriyor.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen fuarımızda makine ekipmanları, teknoloji, ürün ve hizmetlerini sergileyen 641 katılımcı firmanın 449’u farklı ülkelerden geldi.  Sektörden 11.836 profesyonel kişi fuarı ziyaret etti; ziyaretçilerimizin 839’u yurtdışından gelen misafirlerimizdi.

21 bin metrekarede gıda işleme sektörüne dair her şey var

10. FOTEG İSTANBUL 2012 – İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR) toplam 21 bin metrekare fuar alanıyla hizmet veriyor.

Gıda ambalajlama, gıda katkı maddeleri, unlu mamul teknolojileri, gıda güvenliği ve hijyen alanlarında ürün ve hizmetler sunan yerli ve yabancı firmalara kendilerini tanıtma, yeni iş bağlantıları kurma ve yeni pazarlar yaratma anlamında hizmet veren FOTEG İSTANBUL, 2002 yılından beri gıda sektörüne katkıda bulunuyor.

FOTEG İSTANBUL, Dünya Fuar Endüstrisi Birliği UFI Onaylı Fuar (UFI Approved Event) sertifikasına sahip bir etkinlik.

Yurtdışı Ziyaretçi Çalışmaları hızla devam ediyor

FOTEG İSTANBUL 2012 için HKF Fuarcılık olarak çok sayıda konsoloslukla görüştük. 60’dan fazla ülkenin konsolosluklarıyla temasa geçerek fuarımız hakkında bilgi verdik.

UFI Onaylı bir etkinlik olan FOTEG İSTANBUL, yabancı katılımcı ve ziyaretçi sayısı konusunda her fuarda UFI normlarını yakalamaktadır. Bu yıl fuar hazırlıklarımız kapsamında konsolosluklarla bağlantı kurduk. Konsolosluklar aracılığıyla ülkelerin ticaret odalarına broşürler ve tanıtım kitleri gönderdik. Şimdiden fuar için çok sayıda yabancı firmanın katılımı kesinleşti ve firma sayısı giderek artıyor.

 

 

© HKF FUARCILIK A.Ş.    ||    BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.