FOTEG İSTANBUL 2022

15.GIDA İŞLEME TEKNOLOJİLERİ ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI

9-11 HAZİRAN 2022 / İSTANBUL FUAR MERKEZİ / HALL 1-2

FOTEG HABERLER

CEMSAN Mezbahane Sistemleri Foteg İstanbul 2022 Fuarı’nın Platinum Sponsoru oldu

Türkiye’de 550’den, dünya çapında 50’den fazla noktada modern entegre et tesisleri tasarlamakta, geliştirmekte ve üretmekte olan CEMSAN Mezbahane Sistemleri, 9. Kez düzenlenecek FOTEG ISTANBUL Fuarı’nın “Platinum Sponsoru” oldu. CEMSAN fuarda en son teknoloji ürünlerini gıda sektörü ile buluşturacak.

CEMSAN Mezbahane Sistemleri ürünlerini tecrübe etmek ve gıda endüstrisindeki diğer yerel ve uluslararası oyuncuları ile tanışmak üzere;

9-11 HAZİRAN 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nin 1 ve 2. Salonlarında buluşalım !CEMSAN HAKKINDA


1987’den beri, Dünya çapında 550’den fazla ENTEGRE ET TESİSİNİ en modern tekniklerle tasarlıyor, geliştiriyor ve makina ekipmanlarını üretiyoruz. Dünyanın her yerindeki müşterilerimiz, CEMSAN’nın mesleki profesyonel bilgisine, yenilikleri geliştirmedeki kapasitesine, üretim kalitesine ve satış sonrası kusursuzluğuna tam güveniyor. CEMSAN, büyüklüğü ne olursa olsun, kasaplar ve kesimhaneler için tam bir ürün hattı sağlıyor.

CEMSAN Mezbahane Sistemleri, endüstriyel güvenliğin yanı sıra hayvanların hijyeni, korunması ve işyeri ergonomisi için kapsamlı kalite standartlarına uygun üretim yapıyor. Sığır, deve ve küçükbaş için padok, kesim, et işleme, depolama, soğutma odaları ve taşıma sistemleri gibi en modern kesim ve entegre et işleme tesislerinin makina ekipmanlarını müşterilerine tedarik ediyor. Üretimlerimizde hijyene, ergonomiye, güvenliğe, kaliteye, hayvan sağlığına ve kasap sağlığına son derece önem veriyoruz. CEMSAN, modern entegre et tesisi projelendirmede, üretim, montaj ve satış sonrası hizmetlerde en yüksek standartları karşılıyor.

© HKF FUARCILIK A.Ş.    ||    BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.