FOTEG İSTANBUL HABERLER

FOTEG İstanbul , “Türkiye Gıda İnovasyon Platformu, TÜGİP” tarafından destekleniyor

9-11 Haziran 2022 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nin 1 ve 3. Salonlarında düzenlenecek 15. Foteg İstanbul,Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası Fuarı, bir Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti projesi olarak finanse edilen, Türkiye Gıda İnovasyon Platformu, TÜGİP tarafından destekleniyor.

Gıda ve içecek sektöründe yer alan tüm aktörler için bir iletişim ağı ve kümelenme platformu oluşturmayı amaçlayan TÜGİP’in temel hedefi, gıda sektörü için Ar-Ge ve inovasyonda lider bir platform haline gelmek ve özellikle KOBİ’ler ve girişimler başta olmak üzere Türkiye gıda sektörünün bölgesel, ulusal ve uluslararası çapta yenilikçiliğe dayalı rekabet gücünü birlikte geliştirmeyi başararak artırmaktır.

TÜGİP ’in faaliyetleri ve firmanıza sağlayacağı katkılar hakkında daha fazla bilgi almak ve sektörün önde gelen katılımcılar ile birebir tanışmak için; 9-11 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nin 1 ve 3. salonlarında 15.kez düzenlenecek, Foteg İstanbul 2022 Fuarı’nda buluşalım!

Tügip Foteg İstanbulda
Nerede ve ne zaman?
6-8 TEMMUZ 2023
İstanbul Fuar Merkezi Hall 4-8 Ziyaret saatleri: 09:30 - 18:30